Członkowie LGD

LP. IMIĘ I NAZWISKO REPREZENTOWANY PODMIOT/SEKTOR
1. Łukasz Bartoń Ochotnicza Straż Pożarna w Kunowie (społeczny)
2. Marcin Bogusz Przedstawiciel mieszkańców – gm. Firlej
3. Andrzej Bojan Ochotnicza Straż Pożarna w Zabielu Kolonii (społeczny)
4. Iwona Beata Cholewa Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Niedźwiada „Nowa Myśl-Wspólne Działanie” (społeczny)
5. Agnieszka Daniewska Gmina Kamionka (publiczny)
6. Magdalena Demucha Przedstawiciel mieszkańców – gm. Lubartów
7. Tomasz Futera Gmina Kock (publiczny)
8. Ewa Joanna Giza Ewa Giza Ośrodek Rozwoju Osobistego (gospodarczy)
9. Beata Gozdal Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Ostrówek „Wspólna Sprawa” (społeczny)
10. Marian Wiesław Grabek Przedstawiciel mieszkańców – gm. Kock
11. Mariusz Grobel Gmina Jeziorzany (publiczny)
12. Nicole Grospierre-Słomińska Stowarzyszenie „Dla Ziemi” (społeczny)
13. Maria Iwanek Gminna Biblioteka Publiczna w Sernikach (publiczny)
14. Janusz Jankowski Gmina Michów (publiczny)
15. Małgorzata Jonczak Przedstawiciel mieszkańców – gm. Kock
16. Krzysztof Kopyść Gmina Lubartów (publiczny)
17. Roman Korzeniowski „CHEM-MASZ” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Roman Korzeniowski (gospodarczy)
18. Jerzy Kostrzewa Jerzy Kostrzewa Usługi Transportowe Przewóz Osób (gospodarczy)
19. Jerzy Kowalczyk ETNO SZOPA Jerzy Kowalczyk (gospodarczy)
20. Katarzyna Kowalczyk Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „ Nad Wieprzem” Czerniejów (społeczny)
21. Marek Kowalski Gmina Abramów (publiczny)
22. Marek Kubik Gmina Niedźwiada (publiczny)
23. Mikołaj Lazor Laboratorium Turystyki Mikołaj Lazor (gospodarczy)
24. Damian Lewtak Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Firleju (publiczny)
25. Karol Ługowski Gmina Kamionka (publiczny)
26. Lucyna Mitrus Gmina Serniki (publiczny)
27. Zbigniew Walenty Mitura Zespół Szkół w Poizdowie (publiczny)
28. Katarzyna Nicpoń Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Edukacji „Wspólna Przyszłość” w Białobrzegach (społeczny)
29. Wiesław Niedziela Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Niedziela” S.C (gospodarczy)
30. Michał Olejnik Stowarzyszenie Historyczne im. Piątego Oddziału Wojsk Narodowych Województwa Lubelskiego zw. „Ćwiekami” (społeczny)
31. Michał Oprządek Stajnia u Pierzastych Michał Oprządek (gospodarczy)
32. Tomasz Piecak Gmina Ostrówek (publiczny)
33. Robert Piecyk Ochotnicza Straż Pożarna w Przytocznie (społeczny)
34. Mirosław Pindłowski Ochotnicza Straż Pożarna w Nowodworze (społeczny)
35. Urszula Sidor Artykuły Spożywcze Urszula Sidor (gospodarczy)
36. Krzysztof Sienkiewicz Gminny Ośrodek Kultury w Kamionce (publiczny)
37. Mariusz Wiktor Sienkiewicz Przedstawiciel mieszkańców – gm. Kamionka
38. Małgorzata Smaga Gminna Biblioteka Publiczna im. J.I. Kraszewskiego w Kamionce (publiczny)
39. Ewa Sobijanek Gminna Biblioteka Publiczna w Ostrówku (publiczny)
40. Jolanta Socha Stowarzyszenie Kobiet „Być Aktywna” (społeczny)
41. Sławomir Sugier Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Skrobowa (społeczny)
42. Elżbieta Szklarczyk Towarzystwo Przyjaciół Michowa  (społeczny)
43. Adam Świć Dom Kultury im. Ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej (publiczny)
44. Dawid Tarnowski Gmina Firlej (publiczny)
45. Milena Tchórz Mieszkaniec obszaru – gm. Niedźwiada
46. Mirosław Topyła PPHU „MAT” Sp. j. Adam i Mirosław Topyła (gospodarczy)
47. Janina Wicha Przedstawiciel mieszkańców – gm. Michów
48. Wioletta Wierzbicka Stowarzyszenie Aktywności Społecznej (społeczny)
49. Beata Wilczyńska Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie (publiczny)
50. Jolanta Włoszek Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „SIL” (społeczny)
51. Krzysztof Woźniak Firma Produkcyjno-Handlowa Krzysztof Woźniak (gospodarczy)
52. Krzysztof Woźniak Fundacja Razem Pro Publico Bono (społeczny)
53. Paweł Grzegorz Woźniak Gmina Serniki (publiczny)
54. Danuta Wójcik Gminna Biblioteka Publiczna im. J.I. Kraszewskiego w Kamionce (publiczny)